Trime Omega 3 - Enhanced BioPlus

Neohodnoceno
Značka: Trime

Omega 3 ve vysoce vstřebatelné formě obohacené o silný antioxidační polyfenol z oliv a extrakt z rozmarýnu. Omega 3 mastné kyseliny podporují normální činnost mozku, jsou důležité pro funkci srdce a cév a přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu. Neobsahuje GMO.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 197
899 Kč
Trime Omega 3 - Enhanced BioPlus
Neohodnoceno
Značka: Trime

Omega 3 - Enhanced BioPlus od značky Trime disponuje unikátní patentovanou recepturou, kdy kromě omega 3 obsahuje ještě přírodní silný antioxidant - polyfenol hydroxytyrosol z oliv. Ten má kromě ochranných a stabilizačních účinků na kvalitu produktu také pozitivní účinky na naše tělo. Doplněk má skvělý poměr EPA a DHA mastných kyselin, a to v jejich přirozené, triglyceridové formě.

Omega 3 mastné kyseliny jsou pro člověka naprosto esenciální živinou. Náš organismus si je však nedokáže sám vyrobit. Je proto důležité je doplňovat ze stravy nebo kvalitních doplňků stravy. Dostatečným příjmem kvalitních Omega 3 podpoříme správnou činnost kardiovaskulárního systému, zrakového aparátu i správnou funkci mozku.

Tato prémiová inovativní směs olejů, se skvělým poměrem aktivních látek EPA a DHA, je navíc obohacena o extrakt z rozmarýnu a přírodní polyfenoly, které nejen udržují olej v perfektní stabilitě, ale jsou také známé pro své blahodárné účinky.

Omega 3 mastné kyseliny - pocházejí z prémiové směsi esenciálních tuků získaných z malých ryb žijících ve volné přírodě. Malé druhy ryb mají kratší životní cyklus a nestihnou akumulovat tolik nežádoucích látek z prostředí. Díky unikátním hodnotám stability (acidita, anisidine, peroxidy) patří tento produkt mezi špičkové oleje. Dále obsahuje přírodní polyfenoly z plodů oliv, které přispívají nejen ke stabilitě produktu, ale současně zvyšují jeho biologickou dostupnost pro naše tělo. Přípravek má skvělý poměr aktivních látek (36% EPA, 24% DHA), což umožňuje využití veškerých blahodárných účinků podporující normální činnosti mozku, srdce a normálního stavu zraku.

Přírodní hydroxytyrosol - špičkový antioxidant získaný při výrobě olivových olejů z plodu olivovníku (Olea europeae), který chrání přípravek před oxidací vzduchem, světlem a teplem. Hydroxytyrosol patří mezi hlavní a nejaktivnější polyfenol obsažený v olivách a je mezi přírodními molekulami považován za jednu s nejvyšší antioxidační kapacitou, jako lapač volných radikálů. Má nejen schopnost chránit citlivý olej a udržet jej v perfektní kondici po celou dobu až do expirace, ale kromě toho je známý i pro své blahodárné účinky na lidský organismus. Pomáhá udržet normální krevní tlak, pozitivně ovlivňuje hladinu cukru v krvi, podporuje normální činnost gastrointestinálního traktu a normální imunitu. Příznivě působí na kardiovaskulární systém, dýchací systém a funkci močových cest a ledvin.

 Doporučené denní dávkování:

4 kapsle denně s jídlem

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Složení a obsah v jedné dávce (4 kapsle):

Rybí olej (rybí olej, přírodní směs tokoferolů, MCT olej, slunečnicový lecitin, extrakty z rozmarýnu); Kapsle:hydroxypropylmethylcelulóza, slunečnicový olej, extrakt z oliv; Zahušťovadlo: včelí vosk; Emulgátor: slunečnicový lecitin.

Obsah v jedné dávce (4 kapsle):

Rybí olej - 1 740 mg | Omega 3 - 1 000 mg | EPA - 513,3 mg | DHA - 348 mg | Olea europaea - 140 mg; z toho polyphenoly - 25,2 mg, hydroxytyrosol - 14 mg

Země původu:

Česká republika

Výrobce:

Trime s.r.o.

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.585 kg
Podle účelu: Na srdce, Na mozek
Pro koho: Dospělí
Značka: Trime
Počet kapslí: 90