Botanicals 4 Life Bylinná tinktura z extraktů Echinacey a aceroly

Neohodnoceno

Silná tinktura extrahovaná z kořene byliny echinacea a listů olivovníku pro podporu imunity a pomoc se zánětlivými procesy v těle. 100% přírodní, bez alkoholu nebo přidaného cukru. Vhodné pro děti, těhotné, kojící a vegany.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 195
630 Kč
Botanicals 4 Life Bylinná tinktura z extraktů Echinacey a aceroly
Neohodnoceno

Bylinný komplex od značky Botanicals 4 Life poskytuje silnou kombinaci extraktů z divoce rostoucí třapatky nachové (echinacea) a aceroly, bobule, která patří mezi jeden z nejbohatších přírodních zdrojů vitamínu C.

Echinacea je přírodní antibiotikum, které podporuje funkci imunitního systému a tvorbu přirozených protivirových látek. Bylina se využívá celá, nejvíce aktivních látek je však v kořeni.

Acerola kromě vitamínu C obsahuje také fytonutrienty, které synergicky podporují jeho vstřebávání a účinky.

Botanicals 4 Life využívá unikátní trojitý extrakční proces za využití alkoholu a chladné vody, tak aby se maximalizovala absorpce celého spektra klíčových živin. Ve třetím stupni extrakce se pak alkohol nechá odpařit a nahradí se rostlinným glycerinem. Rostlinný glycerin má nízký GI a působí jako přírodní konzervační prostředek. Extrakt se díky přiloženému kapátku velice snadno a přesně dávkuje – můžete si ho kápnout rovnou pod jazyk nebo smíchat s malým množstvím vody a vypít.

Všechny bylinné extrakty od Botanicals 4 Life jsou laboratorně testovány na obsah těžkých kovů, alergenů, patogenů, kvasinek, plísní, mykotoxinů i pesticidů. Produkty Botanicals 4 Life jsou kompletně přírodní, neobsahují žádný přidaný cukr ani alkohol, jako tomu bývá u běžně dostupných extraktů z bylin. Samozřejmě v nich nenajdete ani žádná pojiva, umělé přísady nebo chemikálie.

 

Doporučené denní dávkování:

Děti - 0 - 3 roky: 3 kapky denně; 3 - 6 let: 5 kapek denně; 6 - 9 let: 10 kapek denně

Dospělí (a děti starší 9-ti let) užívají 1-2 pipety (20 - 40 kapek) třikrát denně.

Doporučujeme kapat přímo pod jazyk nebo přidat do sklenice s vodou.

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné a kojící ženy by měly užívání konzultovat se svým lékařem. Neužívejte, pokud máte alergii na některou z obsažených bylin.

Složení:

Rostlinný glycerin, purifikovaná voda, kořen byliny echinacea (Echinacea purpurea L) výtažek 2:1; olivový list (Olea europa L) výtažek 2:1

Země původu:

Velká Británie

Výrobce:

Living Planet Distribution Unit 1 Riverside Bellbrook Business Park Uckfield, TN22 1QQ

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg
Podle účelu: Na imunitu, Na cesty
Pro koho: Děti, Dospělí, Těhotné a kojící, Veganské
Značka: Botanicals 4 Life
Balení: 100 ml