Cholestamin - Bylinný doplněk pro podporu hladiny cholesterolu v krvi

Neohodnoceno

Doplněk stravy pro každý den - kombinace flavonoidů z červených hroznů, mořských chaluh z Atlantiku a okolí Islandu, česneku a divokého kmínu přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi. Bohatý na obsah silných antioxidantů v podobě přírodního resveratrolu a vitamínu C, a dále minerálů, jako je chrom a draslík. Poskytuje antioxidační ochranu celému organismu.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 362
1 055 Kč
Cholestamin - Bylinný doplněk pro podporu hladiny cholesterolu v krvi
Neohodnoceno

Divoký kmín - působí podpůrně na optimální činnost jater a slinivky břišní, a díky tomu přispívá i ke stabilizaci normální hladiny cukru v krvi. Podporuje normální činnost mozku a celého nervového systému. Kmín také působí jako účinný germicid a má významné protiplísňové vlastnosti. Má příznivé účinky na zažívací systém a přispívá k udržení normální hmotnosti.

Česnek - za studena extrahovaný výtažek z česneku podporuje normální činnost kardiovaskulárního, zažívacího a imunitního systému.

Červené hrozny - přírodní bohatý zdroj kyseliny ellagové, biologicky aktivního resveratrolu, polyfenolů a různých mikroživin, jako je vápník, hořčík, měď, železo a draslík. Skvělý zdroj železa v jeho přirozené formě jako součást chromu. Podporuje normální činnost oběhového systému.

Chaluhy - vysoce sofistikovaná přírodní látka pro podporu normální činnosti hormonálního systému, zejména funkce štítné žlázy, mužských pohlavních žláz a vaječníků. Řasy jsou získávány výhradně z neznečištěných oblastí oceánu v okolí Islandu a dalších oblastí v Atlantském oceánu. Řasy podporují také normální činnost imunitního systému a přispívají k udržení stabilní hmotnosti.

 

Doporučené denní dávkování:

1-2 kapsle denně

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné a kojící ženy by měly užívání konzultovat se svým lékařem. Neužívejte, pokud máte alergii na některou z obsažených látek.

Složení:

sušené hrozny, mořské chaluhy, bio česnekový koncentrát, sušený kmín, bio sušené kakao

Země původu:

Ilionois, USA

Výrobce:

North American Herb & Spice

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg
Podle účelu: Na imunitu, Na cesty
Pro koho: Děti, Dospělí, Těhotné a kojící, Veganské
Značka: North American Herb & Spice
Balení: 90 kapslí
Položka byla vyprodána…