Hořčík, zinek chelát + vitamín B6 v kapslích

Neohodnoceno
Značka: Trime

Speciálně vytvořená patentovaná formule s obsahem hořčíku, zinku a vitamínu B6 od české značky Trime ve vstřebatelné chelátové formě. Působí jako efektivní podpora ve fyzicky i psychicky náročných obdobích. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 205
599 Kč
Hořčík, zinek chelát + vitamín B6 v kapslích
Neohodnoceno
Značka: Trime

Složení a koncentrace živin v tomto produktu byla původně navržena přímo pro sportovce. Nicméně v dnešní náročné době jsme vystaveni velké psychické i fyzické zátěži všichni. Zvýšená fyzická aktivita a chronický stres mohou negativně ovlivňovat hladiny minerálních látek a vitamínů v těle, zejména pak hořčíku a zinku.

Díky speciální chelátové formě se hořčík a zinek výborně vstřebávají a zároveň nedráždí zažívací trakt. Chelátová forma chrání molekuly zinku a hořčíku během postupu trávicím traktem a zamezuje interakci s ostatními látkami. Pro ještě lepší vstřebatelnost je navíc tento doplněk stravy obohacen o vitamín B6, který má zároveň taktéž pozitivní vliv na nervovou soustavu a další tělesné procesy.

Hořčík - ve formě bislycinátu zinečnatého ve vysoce vstřebatelné a pro tělo využitelné chelátové formě. Patří mezi nejvíce deficitní minerály v těle a je proto vhodné jej pravidelně doplňovat. Hořčík je jedním z nejdůležitějších minerálů pro lidské tělo. Účastní se nespočtu biochemických procesů a reguluje stovky enzymů. Je potřebný pro normální činnost nervové soustavy, svalů i srdce. Napomáhá fyzickému i psychickému uvolnění, podporuje hluboký spánek a odpočinek, působí proti křečím. 
Bisglycinát zinečnatý - chelátová forma zinku, která je pro naše tělo velice snadno vstřebatelná. Zinek patří mezi nejvíce zastoupené minerály v těle, je přítomen v každé buňce, ovlivňuje v těle aktivitu více jak 100 enzymů a závisí na něm celá řada fyziologických funkcí - reprodukce, imunita, růst a vývoj těla či schopnost normálního vidění (je potřebný pro vstřebávání vitamínu A). Patří také mezi tzv. minerály krásy. Je důležitý pro krásnou pleť, pevné vlasy a nehty. V našem těle se však neukládá do zásoby a je proto jej potřeba každodenně přijímat z vnějších zdrojů - stravy nebo kvalitních doplňků stravy.
Vitamín B6 - ve formě, ze které může tělo těžit prakticky okamžitě - Pyridoxal-5-Phosphate (PLP). Vitamín B6 patří mezi nejvýznamnější mikronutrienty v lidském organismu, zejména pro svou koenzymní funkci. Podporuje také imunitní systém, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, podporuje růst a opravu svalů, přispívá ke stabilní náladě, kvalitnímu spánku a k normální psychické činnosti. Usnadňuje také vstřebávání hořčíku z trávicího traktu.

 

Doporučené denní dávkování:

3 kapsle denně před spaním.

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Složení:

Bisglycinát hořečnatý, citrát hořečnatý, inulin, protispékavá látka: stearan hořečnatý, bisglycinát zinečnatý, vitamín B6 (Pyridoxine hydrochlorid)

Složky ve 3 kapslích:

Hořčík 300 mg, zinek 10 mg, Vitamín B6 1,5 mg , kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

Země původu:

Česká republika

Výrobce:

Trime s.r.o.

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.15 kg
Podle účelu: Na imunitu, Na krásu, Na mozek
Pro koho: Dospělí, Veganské
Značka: Trime
Počet kapslí: 180
Položka byla vyprodána…