Oreganové kapky P73 Super Strength

Neohodnoceno

Oreganový olej je považován za nejsilnější přírodní antibiotikum a antiseptikum na světě - je to účinný zabiják parazitů, virů, bakterií, kvasinek a plísní. P73 značí vysoké procento obsahu polyfenolů v této konkrétní značce oreganového oleje, minimum je 65%. Jedná se o baktericidní fenoly jako je karvakrol (látky zabíjející škodlivé bakterie). Oreganol P73 je zcela přírodní produkt.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 366
1 255 Kč
Oreganové kapky P73 Super Strength
Neohodnoceno

North American Herb & Spice (NAHS) je první značka na světě, která vyvinula olejový CO2 extrakt z divokého oregana. Jedná se o ručně sbírané divoké oregano, rostoucí v odlehlých horských oblastech Turecka. Aby byl oreganový olej bezpečný ke konzumaci, musí pocházet z výtažků bylin, které rostou pouze v divokých a vysoce položených horských oblastech Středozemí, v zemích jako jsou Turecko, Libanon, nebo v menším množství Řecko. Je to tak jediná jistota, že nebude obsahovat pesticidy a moderní chemické látky. Protože neředěný oreganový olej je velmi silný, měl by být emulgován v nosném oleji jako je například extra panenský olivový, který používá NAHS.

Oreganol P73 se vyrábí tradičním lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody. Kromě éterického oleje z hřebíčku, má oreganový olej nejvyšší známou hodnotu ORAC (300 000 na 100g) na světě.

Oreganový olej P73 obsahuje 3 hlavní skupiny látek:

Fenoly
Natural carvacrol fenol – P73 má více než 65% carvacrolu – vysoký obsah tohoto fenolu poukazuje na kvalitní oreganový olej.
Thymol fenol – obsah tohoto fenolu je v P73 nižší než 5%. Oreganové oleje slabé kvality obvykle obsahují vyšší procento této složky, která může být ve větší koncentraci problematická.
Cuminaldehyde fenol – hlavní složka v kmínovém oleji, Cuminum cyminum. Jedná se o přírodní aldehyd.
Terpeny jsou podstatnou součástí silic (éterických olejů). Jsou to těkavé vonné látky obsažené v listech, plodech, květech, oddencích i kořenech rostlin.

Alkoholy
Linalool a bonreol – dva alkoholy s dlouhým řetězcem nalezené v oreganovém oleji

Estery
Estery jsou součástí plodů rostlin a dodávají jim jejich specifické aroma.
Linalylacetát a geranylacetát

Balení po 10 kapslích je vhodné pro cestování nebo pro ty, kteří shledávají kapky příliš silnými.


Doporučené denní dávkování:

2-3 kapky denně

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Složení:

2 kapky obsahují vlastní patentovanou směs – 50 mg celkové váhy
Nosný olej – certifikovaný BIO Extra Panenský Olej
Divoký oreganový olej P73

Země původu:

Ilinois, USA

Výrobce:

North American Herbs & Spice

Kategorie: Doplňky stravy
Podle účelu: Na imunitu, Na cesty
Pro koho: Dospělí
Značka: North American Herb & Spice
Balení: 30 ml
Položka byla vyprodána…