Planet Paleo - Hydrolyzovaný mořský kolagen z divokých ryb

Neohodnoceno
Značka: PLANET PALEO

Vysoce bio-dostupný hydrolyzovaný kolagen - mořský kolagen obsahuje 93% bílkovin a 19 aminokyselin. V 1 dávce se nachází 7.5 g kolagenu. Planet Paleo podporuje šetrný rybolov - použité divoké ryby se loví v Atlantiku u francouzského pobřeží. Rybí kolagen se vstřebává až 1,5 krát lépe, než kolagen ze skotu a prasat, a to kvůli jeho nízké molekulové hmotnosti. Rybí kolagen se absorbuje přes střevní bariéru do krevního oběhu, a tak se pak přenáší po celém těle. Pro omlazení pleti je tím nejlepším kolagenem.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 363
1 699 Kč
Planet Paleo - Hydrolyzovaný mořský kolagen z divokých ryb
Neohodnoceno
Značka: PLANET PALEO

Kolagen tvoří téměř třetinu z tisíců různých typů bílkovin, které existují v našem těle. Je to hlavní strukturální bílkovina, která dodává pevnost a tvoří podporu tělesných tkání včetně kůže, kostí, šlach, vazů, chrupavek, svalů a cév. Naše tělo je schopno si kolagen samo vytvářet zhruba do věku 25 let. Poté tato schopnost rapidně klesá a čím jsme starší, tím více jej potřebujeme doplňovat z jiných zdrojů.

Zakladatel značky Planet Paleo, Ben Shouler, je volným zastáncem životního stylu PALEO - bere si z něj to, co mu osobně vyhovuje, protože jeho netolerance vůči mléčným výrobkům a obilovinám mu nedovoluje tento druh stravování dodržovat do puntíku. V minulosti pracoval v oblasti přírodních doplňků zdravé výživy a vždy chtěl vyvíjet vlastní výrobky. Ryby, sloužící jako základ pro mořský kolagen Planet Paleo, chytají rybáři udržitelným způsobem z moří okolo pobřeží Francie, nejsou z farmy a rybáři následují přísné kvóty EU. Tento kolagen je bohatý na důležité aminkyseliny glycin a prolin, které tvoří třetinu kolagenu jako takového, a jsou historicky málo obsaženy ve většině bílkovinných zdrojů.

Díky pravidelnému pití kolagenového nápoje budete mít:

  • Pocit hladší a pružnější pleti a kůže celkově
  • Lepší hydrataci pokožky zevnitř
  • Mnohem nižší tvorbu hlubokých vrásek
  • Revitalizaci a omlazení pokožky
  • Zvýšenou pevnost a pružnost pokožky


Doporučené denní dávkování:

1 - 1,5 vrchovaté polévkové lžíce 1x nebo 2x denně s jídlem nebo mezi jídly. Smíchejte alespoň s 200ml vody nebo džusu. Doporučujeme přimíchat do teplého nápoje jako káva nebo čaj, kolagen se lépe rozpustí. Bez příchutě.

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné a kojící ženy se musí před použitím poradit s lékařem. 

Složení:

hydrolyzát kolagenu z divokých mořských ryb

Země původu:

Velká Británie

Výrobce:

PLANET PALEO

Kategorie: Doplňky stravy
Podle účelu: Na imunitu, Na cesty
Pro koho: Dospělí
Značka: North American Herb & Spice
Hmotnost: 450 g (zhruba 60 dávek)