Trime Lipozomální Vitamín C

Neohodnoceno
Značka: Trime

Esenciální antioxidační vitamín v inovativní, vysoce vstřebatelné, lipozomální formě pro podporu regeneračních a obranných funkcí organismu. Přispívá k normálnímu stavu svalů a kostí, působí podpůrně na imunitní systém. 100% rostlinný, vhodný pro vegetariány i vegany.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 198
499 Kč
Trime Lipozomální Vitamín C
Neohodnoceno
Značka: Trime

Lipozomální vitamín C od české značky Trime je vyroben za pomoci patentované revoluční lipozomální technologie LipoCellTech™. Díky této unikátní podobě má mnohem vyšší vstřebatelnost a využitelnost než ostatní doplňky stravy. Běžný vitamín C se při průchodu trávicím traktem velkou mírou znehodnotí, takže z něj naše tělo ve výsledku využije pouze 10-20 %. Lipozomální technologie se inspiruje přírodou a přirozenými mechanismy lidského těla. Vitamíny v lipozomální formě jsou, podobně jako naše buňky, obaleny strukturou přírodních fosfolipidů, která chrání aktivní složku a v neporušeném stavu jí usnadní průchod do buňky. Lipozomální doplňky stravy tak slouží mimo jiné také jako přirozený zdroj fosfolipidů a pomáhají regenerovat buňky a tkáně.

Vitamin C také podporuje vstřebatelnost kolagenových přípravků, je tedy vhodné používat oba produkty současně.

Vitamín C je považován za bezpečný a předávkování není de facto možné. Na rozdíl od vitamínu A a D se v těle neukládá do zásoby. Jedná se o ve vodě rozpustnou látku, nevyužitý nadbytek tělo vyloučí močí, a proto je potřeba zajistit pravidelný příjem. Nadměrné dávky však mohou způsobit nevolnost, průjem, popřípadě zažívací potíže. Maximální tolerovatelná hranice pro jeho konzumaci byla proto stanovena na 2000 mg denně pro dospělého člověka.

Vitamín C si lidský organismus není schopen vytvořit sám, proto je třeba jej každodenně doplňovat z potravin nebo kvalitních doplňků stravy. Je nezbytný pro biosyntézu L-karnitinu a některých neurotransmiterů. Zvyšuje absorpci nehemového železa a je také důležitým antioxidantem. Jeho suplementace se doporučuje při fyzicky i psychicky náročnějších obdobích i v obdobích se zvýšenou zátěží na imunitní systém.

Doporučené denní dávkování:

1-3 kapsle denně. Zapijte dostatečně vodou

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Složení v 1 kapsli:

Vitamin C 250 mg, inulin, kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

Země původu:

Česká republika

Výrobce:

Trime s.r.o.

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.36 kg
Podle účelu: Na imunitu, Na cesty
Pro koho: Dospělí, Veganské
Značka: Trime
Počet kapslí: 60
Položka byla vyprodána…