Trime Multivitamin Daily F20 Complex

Neohodnoceno
Značka: Trime

Kombinace základních a nejvíce deficitních 14 vitamínů a 6 minerálů, důležitých pro celou řadu fyziologických procesů, v maximálně biologicky dostupné podobě. Podporuje normální stav kloubů, kostí, srdce a cév a správnou činnost imunitního systému. 100% rostlinný, vhodný pro vegetariány i vegany.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 199
699 Kč
Trime Multivitamin Daily F20 Complex
Neohodnoceno
Značka: Trime

Multivitamínový komplex Daily F20 od české značky Trime obsahuje všechny základní mikroživiny, které naše tělo každý den pro pokrytí svých fyziologických funkcí potřebuje. V dnešní uspěchané době a půdě chudé na živiny má totiž většina lidí vitamínový a minerální deficit, který se těžko doplňuje pouze ze stravy. Tento komplexní doplněk stravy byl proto navržen tak, aby kompenzoval případné výživové nedostatky a mohli jste jej užívat na denní bázi.

Multivitamín Daily F20 tyto mikroživiny obsahuje v koenzymované formě, díky které je může naše tělo využít přímo na buněčné úrovni. Kombinace 20 mikronutrientů podporuje celkovou fyzickou a mentální pohodu a pomáhá lépe zvládnout každodenní stresovou zátěž.

Trime se věnuje pečlivě výběru každé složky. Výsledkem je silný produkt s vysoce biologicky dostupnými a aktivními ingrediencemi, které perfektně podpoří optimální hladinu živin ve vašem těle. Přípravek neobsahuje žádná zbytečné plniva ani chemické či jiné potenciálně škodlivé sloučeniny. 

Vitamín A (Retinol) - ve formě provitaminu A, získaný z houby zvané blakeslea trispora, která přirozeně produkuje vysoké hladiny beta-karotenu, jež naše tělo velmi efektivně přeměňuje na vitamin A. Beta-karoten podporuje normální funkci imunitního systému. Podporuje také normální funkci očí.

Metylovaný folát (5-MTHF) - neboli kyselina listová v biologicky aktivní přírodní formě, kterou mohou naše tkáně okamžitě využít. 5-methyltetrahydrofolát je skvělým zdrojem této mikroživiny i pro jedince se sníženou schopností kyselinu metabolizovat. 

Vitamín B12 napomáhá tělu vytvářet DNA, je důležitý pro normální činnost mozku a celého nervového systému a také se podílí na tvorbě červených krvinek. Zde je ve formě methylkobalaminu, které naše tělo dokáže rovnou využít. 

Vitamín D3 A K2 - účinná kombinace těchto dvou mikroživin v aktivovaných a přirozeně získaných formách. Vitamíny D3 a K2 jsou důležité pro celou řadu fyziologických procesů jako je normální stav kostí a kardiovaskulárního systému. Vitamín D3 je ve formě velmi dobře využitelného cholekaciferolu extrahovaného z mořské řasy. Vitamín K2 je zase v biologicky nejpřístupnější formě - menachinon-7 (MK-7), jež se získává přirozeným fermentačním procesem z geneticky nemodifikovaného kmene Bacillus subtilis natto.

Vitamín E - přírodní zdroj vitamínu E (D-alfa-tokoferol) získaný z geneticky nemodifikovaného rostlinného oleje. Tento antioxidační vitamín se podílí na ochraně buněčné membrány a díky svým protizánětlivým vlastnostem je důležitý také pro každodenní ochranu našeho organismu před škodlivými vlivy.

Esenciální minerály - zinek, jód a selen patří mezi nejvíce deficitní živiny v lidském těle. Selen a zinek jsou důležité pro normální funkci imunitního systému a zároveň se také podílejí na normálním stavu pokožky - mají protizánětlivý, regenerační a antioxidační účinek. Jód je důležitý správnou činnost štítné žlázy, energetický metabolismus a funkci nervové soustavy. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Mangan a měď v kombinaci se zinkem podporují normální strukturu kostí. 

Doporučené denní dávkování:

3 kapsle denně s jídlem

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Složení v 1 kapsli:

inulin, askorbát vápenatý, D-a-tokoferyl hydrogen sukcinát (Vitapherole®️), niacin, bisglycinát zinečnatý, menaquinon-7, stearan hořečnatý, L-selenomethionin, pantothenát vápenatý, bisglycinát manganatý, b-karoten, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, pyridoxal-5-fosfát monohydrát, metyltetrahydroftalová kyselina (Quatrefolic®️), bisglycinát manganatý, pikolinát chromitý, biotin, jodid draselný, metylkobalamin, kapsle: hydroxypropylmethylcelulosa, oxid titaničitý

Země původu:

Česká republika

Výrobce:

Trime s.r.o.

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.545 kg
Podle účelu: Na imunitu, Na cesty, Na srdce, Na mozek
Pro koho: Dospělí, Veganské
Značka: Trime
Počet kapslí: 90
Položka byla vyprodána…