Trime ProLife - Anti-age komplex vitamínů

Neohodnoceno
Značka: Trime

Revoluční dvousložková směs navržená speciálně pro zpomalení procesu stárnutí buněk a jako podpora ochrany před oxidativním stresem. Čistě rostlinné složení vhodné i pro vegetariány a vegany. Neobsahuje GMO, pesticidy, toxiny, alergeny, konzervanty či barviva.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 196
899 Kč
Trime ProLife - Anti-age komplex vitamínů
Neohodnoceno
Značka: Trime

Anti-age komplex ProLife od značky Trime obsahuje kombinaci bio astaxanthinu z mořských řas spolu s plnospektrálním vitamínem E z palmy olejné. To vše v základu z bio MCT oleje. Doplněk má mimořádně vysoký antioxidační potenciál - pomáhá neutralizovat vliv škodlivých volných radikálů. ProLife podporuje také normální stav kloubů, kostí, vlasů, nehtů i pleti.

Bio Astaxanthin je pro své unikátní vlastnosti označovaný za krále antioxidantů nebo látku budoucnosti. Připisují se mu účinky 800x silnější než má Koenzym Q10, 3000x silnější než má Resveratrol a dokonce 6000x silnější účinky než má vitamín C. Od ostatních antioxidantů se liší nejen svou silou, ale také jedinečným způsobem, kterým chrání buňky našeho organismu. Toto vzácné přírodní barvivo ze skupiny karotenoidů získává Trime z mikrořasy Haematococcus pluvialis, pocházející z ekologické kultivace, v bio kvalitě. Uzavřený systém pěstování a přísně kontrolované podmínky umožňují získat absolutně čistý přírodní antioxidant.

Směs Tokotrienolů a Tokoferolů přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zatímco známější tokoferoly jsou v přírodě zastoupeny celkem běžně (především jako součást semen, ořechů a některých olejů), tokotrienoly jsou mnohem vzácnější a současně vykazují mnohonásobně vyšší efektivitu v ochraně proti oxidativnímu poškození organismu. Pouze surový olej z palmy olejné extrahovaný z plodů této rostliny (Elaeis Guineensis) poskytuje takto koncentrované množství tzv. plného spektra vitamínu E. Koncentráty z této červené palmy představují v současné době nejlepší zdroj těchto vzácných tokotrienolů.

 

Doporučené denní dávkování:

1-3 kapsle denně s jídlem

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Složení:

Bio MCT olej, směs tokoferolů a tokotrienolů (125 mg), bio Astaxanthin, kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

Obsah v 1 kapsli:

Bio Astaxanthin - 4 mg | Směs tokoferolů a tokotrienolů - 125 mg | Vitamín (d-alfa tokoferol) - 16 g | Směs tokotrienolů (d-alfa, d-beta, d-gamma, d-delta) - 19 mg

Země původu:

Česká republika

Výrobce:

Trime s.r.o.

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.35 kg
Podle účelu: Na krásu
Pro koho: Dospělí, Veganské
Značka: Time
Počet kapslí: 60
Položka byla vyprodána…