ZinoShine+ se 4 druhy hořčíku a vitamínem D3

Neohodnoceno

ZinoShine+ od značky Zinzino je potravinový doplněk s jedinečným složením obsahujícím vitamín D3 a široké spektrum hořčíku. Patentovaná směs byla vyvinuta tak, aby podporovala normální činnost imunitního systému, přispívala ke snížení únavy a vyčerpání a podpořila normální funkci svalů, kostí a zubů.

Potřeba vitamínu D je velmi individuální, závisí na věku, životním stylu, geografické poloze i míře vystavení slunečnímu záření. Tyto tablety byly proto vytvořeny tak, aby vám umožnily přizpůsobit jeho příjem podle vašich individuálních potřeb v průběhu celého roku i celého vašeho života.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Kód: 364
479 Kč
ZinoShine+ se 4 druhy hořčíku a vitamínem D3
Neohodnoceno

HOŘČÍK - je obecně jedním z nejhojněji zastoupených minerálů v našem těle. Podílí se až na 300 různých tělesných procesech, paradoxně má však většina lidí právě tohoto minerálu nedostatek. Mezi jeho nejvýznamnější účinek patří jeho pozitivní vliv na nervovou soustavu a celkové fyzické i psychické uvolnění těla. Jeho suplementace je proto vysoce vhodná v obdobích zvýšeného stresu nebo při vysoké fyzické zátěži. ZinoShine+ obsahuje hydroxid hořečnatý z mořské vody, citrát hořečnatý, malát hořečnatý a bisglycinát hořečnatý. Tyto čtyři zdroje společně poskytují široké spektrum hořčíku, což umožňuje lepší vstřebávání i využití.

VITAMÍN D - je jediný vitamín, které si naše tělo dokáže samo vyrobit. Přirozeně ho generuje díky slunečnímu záření v pokožce nebo jej získává z mořských ryb. V našich podnebních podmínkách je však zhruba od září do dubna prakticky nemožné získat dostatek vitamínu D ze slunce a kvalitních čerstvých mořských ryb také většina z nás nemá dostatek. Proto by v tomto období měli vitamín D suplementovat všichni, ne jen vegani a vegetariáni, kteří ryby nejedí.

Vitamín D představuje důležitou živinu pro správné dělení buněk a podporuje normální imunitní funkci. Je taktéž důležitý pro normální stav kostí a zubů a normální činnost svalů. Zinzino získává vitamínu D z unikátního rostlinného zdroje - lišejníku. Jedná se o jedinečný rostlinný druh sestávající ze symbiotického spojení řasy a houby. Nachází se hojně na horských svazích, kamenech a stromech, a proto tento přírodní zdroj vitamínu D3 představuje taktéž uvědomělou a udržitelnou volbu v zájmu životní prostředí.

Doporučené denní dávkování:

1-2 kapsle denně

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte, pokud máte alergii na některou z obsažených látek.

Složení:

Směs hořčíku (hydroxid hořečnatý z mořské vody, citrát hořečnatý, malát hořečnatý, bisglycinát hořečnatý), objemové činidlo (beta-cyklodextrin z manioku), protispékavé látky (kyselina stearová, MCT olje z kokosu), vitamín D3 (cholekalciferol).

Země původu:

Norsko

Výrobce:

ZINZINO

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.23 kg
Podle účelu: Na imunitu, Na svaly a kosti
Pro koho: Děti, Dospělí, Veganské
Značka: ZINZINO
Balení: 60 tablet
Položka byla vyprodána…